Boyama işlemlerine başlamadan önce yapılacak ön hazırlık oldukça önemlidir. Eğer bu ön hazırlık düzgün şekilde yapılmaz ise sonucunda hatalı boyamalar gerçekleşebilir. Yapılan boya kısa süre sonra dökülebilir. Duvarlarda kabarma gibi durumlar oluşabilir. Bu tarz sorunların yaşanmaması adına mutlaka tadilat ve tamirat işlemleri yapılmalıdır. Firmamızın uzman kadrosu bu alandaki ihtiyacınıza karşılık özel tamirat hizmetleri de sunmaktadır. Alacağınız boya hizmetinin öncesinde tüm ön hazırlıklar kusursuz şekilde tamamlanmaktadır.

Duvardaki Hasarları Onarıyoruz
Boya yapılmadan önce çivi izleri ve dökülen duvar kısımlarının onarılması gerekir. Tüm bu hazırlıklar firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Duvarınızda yer alan çivi izleri, kabarmış kısımlar, alçı veya sıva isteyen bölümler ustalarımız tarafından onarılmaktadır. Boyaya uygun olacak şekilde zımpara işlemleri de yapılmaktadır. Bu şekilde ön hazırlık yapıldıktan sonra boyama işlemine geçilmektedir. Tadilat ve tamirat konusunda uzman olan ekibimiz kısa sürede işlemlerinizi tamamlayacaktır.

Kusursuz Boyama İşlemi
Kusursuz bir boyama işlemi için mutlaka ön hazırlığın iyi yapılması gerekir. Tamirat işlemlerini yaptırmanız sayesinde siz de başarılı bir boyama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın uzman kadrosu boyamadan önce yapılması gereken tüm tadilat işleri konusunda deneyimlidir. Duvarlarınızın neye ihtiyacı olduğunu ve ne gibi tadilatlar yapılması gerektiği önceden tespit edilir. Bu tespitim ardından tamirat işlemlerine başlanır. Kaliteli malzemeler ile ön tamirat yapıldıktan sonra boyama işlemine geçilir. Bu tamirat sayesinde boyama işlemleri kusursuz şekilde tamamlanacaktır.

Önceki makaleKartonpiyer
Sonraki makaleAyvalık Boyacı – 0 541 871 42 73

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here