Daire boyama işlemleri ile siz de dairenizi ilk gün ki güzelliğine kavuşturabilirsiniz. Kısa sürede tamamlanan boyama işlemleri ile dairenizin tüm odaları özenli bir şekilde boyanmaktadır. Eşyalı veya eşyasız olması durumuna göre boyama işlemleri de değişiklik göstermektedir. Eğer eşyalı ise bu durumda tüm eşyaların üzeri örtülüyor. Eşyaların herhangi bir zarar görmesi engelleniyor. Eşyasız olması durumunda ise zeminin zarar görmemesi için gerekli yerler örtülüyor. Bu şekilde kusursuz bir daire boyama işlemi gerçekleştiriliyor.

Ölçüye Göre Fiyatlandırma
Daire boyama fiyatı dairenin büyüklüğüne göre değişmektedir. Genel olarak fiyatlandırma dairenin odasına göre yapılmaktadır. Oda sayısı arttıkça fiyatta bir miktar artış olmaktadır. Ayrıca evin metrekaresi de önem taşıyor. Metrekare artışları da boya fiyatlarını etkileyen faktörlerden birisidir. Daire ölçüsüne göre birebir fiyatlama yapan ekiplerimiz bu kısımda oluşan adaletsiz fiyatlandırmaları ortadan kaldırıyor. Sonucunda ise kusursuz ve uygun fiyatlı bir daire boyama işlemi yapmanız mümkün hale gelmektedir.

Son Derece Kaliteli Boyalar
Boyama hizmetlerimizde kullanılan boyaların kalitesi de üst seviyedir. Son derece parlak renk dokusu sayesinde duvarlarınız evinize hoş bir hava katacaktır. Aynı zamanda uzun ömürlü olan bu boyalar ile uzun yıllar boyunca boya masrafı yapmanız da engelleniyor. Firmamızın profesyonel ekibi kaliteli malzemeleri uzman bir işçilik ile buluşturuyor. Bu ise dayanım süresini artırmaktadır. Ayrıca boyamanın kaliteli olmasını ve göz zevkini bozabilecek dalgalanmaların oluşmasını ortadan kaldırmaktadır.

Önceki makaleEdremit Boya
Sonraki makaleDekorasyon

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here